Plazmový generátor a zvieratá
Protokol testovania plazmového generátora RPZ 14 na zvieratách
4 ročný - Ruský modrý, kastrovaný kocúr menom Pupák
Popis anamnézy a symptómy:
Zviera sa od začiatku júla 2017 čoraz častejšie a intenzívnejšie olizovalo, neskôr bolo už stále viac rozrušené, často sa škriabalo, dokonca na niektorých miestach si vyškriabalo srsť. Zároveň pribudli problémy pri narastaní novej srsti, srsť sa lámala a pribudli na tele mačky škvrny bez srsti s intenzívnym sfarbením, najprv sa to prejavovalo na bruchu, stehnách, neskôr na hrudi. Spočiatku to boli len škvrny, neskôr celé telo mačky okrem hlavy bolo takmer bez srsti. Dlhé chĺpky úplne zmizli, zviera malo len svetlosivé krátke chĺpky na celom tele. Okrem tohto problému sa nevyskytovali žiadne iné abnormálne symptómy, mačka mala všeobecne dobrý fyzický stav. V auguste 2017 boli zo vzorky pokožky získané dôkazy, že produkuje patogény Staphylococcus chromogenes a Microsporon canis.
Aplikovaná liečba:
Na základe antibiogramu bola navrhnutá nasledovná liečba: gentamicín s.c. po dobu 5 dní, následne ciprofloraxín p. os po alebo intrakonazol po dobu 3 týždne. Medzitým týždenne 1x kúpeľ prípravkom obsahujúcim ketokonazol. Po 2týždňovej prestávke sa aplikovala 2x Biocan M vakcína, ďalej Calendula D4 homeopatický liek v dávke 2x3denne na podporu rastu srsti. Nakoľko sa symptómy nezmenili, začiatkom októbra 2017 sa urobili krvné testy. Sérológiou sa zistili "+++" Felv (komplex vírusovej leukémie mačiek), "+" Fiv A (vírus mačacej imunodeficiencie), "+" Fip (Fcov) - (mačacia infekčná peritonitída - mačací coronavirus) pozitív (ELISA) s dobrou funkciou obličiek a štítnej žľazy. Pozitivita Felv môže byť tiež spôsobená predchádzajúcim očkovaním proti leukóze, ale vakcína samotná dáva málokedy pozitivitu "+++", preto sa uvažovalo, že zviera sa stretlo s vírusom Felv ešte pred očkovaním. Antibakteriálna a protiplesňová liečba bola prerušená, pretože prítomnosť vyššie uvedených vírusov bola príčinou kožných problémov. Na posilnenie imunity sa podával homeopatický liek Echinacea D4 v dávke 2x3 denne, Feline leukosis C30 tabletky v dávke 1x3 denne, na vonkajšie použitie sa aplikoval odvar z nechtíkového čaju. Strava bola znížená o bielkoviny. Príznaky sa nezmenili, dokonca sa objavili aj iné všeobecné príznaky: zviera sa stalo podráždenejším, na určité dotyky reagovalo podráždene, potom sa utiahlo, schovalo, pohyblivosť sa zhoršila.
Rádiofrekvenčná terapia:
V strede októbra 2017 sa začala aplikovať rádiofrekvenčná terapia, všetky doteraz aplikované terapie sa vysadili, ostalo len omývanie nechtíkovým odvarom. Nasadil sa základný program Hiv frekvencie 3x týždenne.
364-366kHz, 450-830Hz, 4-12Hz
Všeobecné príznaky sa zlepšovali, mačka bola viac pohyblivá, menej sa obhrýzala. Po 4 aplikáciách sa zase objavila utiahnutosť a zlá nálada. Nakoľko coronavírus mačky, ktorý je patogénom Fip-a nebol zahrnutý do všeobecne známej frekvenčnej literatúry (tabuľka frekvencií dodaná k RPZ 14) bola naprogramovaná frekvencia - human coronavirus.
464-475kHz
Nasledovali týždenne 2x Human coronavirus a týždenne 1x frekvencie HIV. Od tejto chvíle bolo zaznamenané výrazné zlepšenie, najprv zmizli všeobecné symptómy, zviera sa prestalo škrabať, neskôr sa začali objavovať dlhšie chlpy a v strede decembra bolo celé telo mačky znovu pokryté srsťou.
testy prebiehali v klinickom prostredí veterinárnej ambulancie v Budapešti od Októbra 2017 do Januára 2018, ošetrované boli iba vybrané zvieratá
tento článok vyšiel v časopise Nová regena 4/2018